Klassement veteranen

Klassement seizoen 2017 – 2018

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenPunten
Update: 8 Juli 2017
1Bobo00
2Cristal Boys00
3FCS Lembeek 2016 B00
4Flora00
5VK 't Gareel00
6JB United00
7K.SP Tange00
8OM Bierghes00
9Sparta Den Bos00
10Sporting Corner00
11Sporting Boys00
12Week Sport00

Klassementen van alle reeksen in het KAVVV kan je hier raadplegen.

 

Eindklassement seizoen 2016 – 2017

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenPunten
Update: 2 MEI 2017
1DQS Fontaine2254
3Cristal Boys2244
2Sporting Corner2243
4JB United2237
9VK 't Gareel2234
7Bobo2227
10Sparta Den Bos2226
5Sporting Boys2226
8OM Bierghes2226
6Week Sport2224
11Flora2216
12K.SP Tange2216

 

Klassement seizoen 2015 – 2016

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenPunten
1JB United2051
2Sparta Den Bos2042
3Sporting Corner2041
4Cristal Boys C2031
5Sporting Boys2028
6Bobo2027
7Weeksport2025
8Flora2017
9VK 't Gareel2016
10FDC2015
11OM Bierghes2012

 

Eindklassement seizoen 2014 – 2015

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenPunten
1Sporting Boys B2057
2Cristal Boys C2042
3FDC Veteranen2041
4Week Sport veteranen2035
5Sparta Den Bos veteranen2031
6VOK Jezus Eik C2023
7Sporting Corner veteranen2020
8VK 't Gareel veteranen2019
9Vraagteken2018
10Bobo Veteranen2018
11OM Bierghes veteranen2011
12Buizingen B--algemeen forfait

Een seizoen waar ook niet veteranenploegen werden toegevoegd om de reeks 3e te vervolledigen, dit wegens te weinig ingeschreven veteranenploegen in het KAVVV

 

Eindklassement seizoen 2013 – 2014

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenPunten
1FDC1845
2Sporting Boys1840
3Opel Boys1836
4Week Sport1820
5Sparta Den Bos1820
6Bobo1819
7VK 't Gareel1817
8Hoogstraat1817
9OM Bierghes183
10Sporting Corner181
11Brussels--algemeen forfait

 

Eindklassement seizoen 2012 – 2013

PlaatsPloegMM+M-M=D+D-Punten
1Sporting Boys2220201321960
2Opel Boys221624802452
3FDC221372483641
4Sparta Den Bos221381584640
5Hoogstraat221273564139
6Week Sport2212100613736
7Bobo22895486429
8VK 't Gareel227132356423
9OM Bierghes226133436121
10Pote Agé225143456218
11Sporting Corner224153387915
12Brussels223190161279