Klassement A-ploeg

Klassement seizoen 2017 – 2018 in afdeling 2B

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenPunten
Update: 8 juli 2017
1Bouwvrienden00
2Brussels United00
3Davidskornuiten00
4De Leeuwerik00
5Dilbeek00
6Dogs United00
7FCS Lembeek 2016 A00
8VK 't Gareel00
9Klein Leeuw00
10Pichichi00
11Poland Team00
12Safira00
13Stroppen00
14Young Boys00

Rangschikkingen van alle afdelingen van KAVVV raadpleeg je hier

 

Eindklassement seizoen 2016 – 2017 in afdeling 2B

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenPunten
Update: 2 MEI 2017
1Petit St Guidon2670
2Dogs United2665
3Dilbeek2659
4De Leeuwerik2648
5Safira2645
6Stroppen2640
7Davidskornuiten2635
8Eendracht2634
9Poland Team2629
10VK 't Gareel2626
11FCS Lembeek 2016 A2623
12Young Boys2622
13Pichichi2620
14Congo269

 

Eindklassement seizoen 2015 – 2016 (afdeling 2B)

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenPunten
1Pot Age2467
2De Leeuwerik2463
3Petit St. Guidon2447
4Dilbeek2443
5Stroppen2438
6Eendracht2438
7Pichichi2435
8Davidskornuiten2429
9VK 't Gareel A2426
10Safira2424
11Congo2423
12Nissan Essenbeek A2414
13Pallieterken244

 

Eindklassement seizoen 2014 – 2015 (afdeling 2B)

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenPunten
1Hondzocht2249
2Pote Age Jette A2245
3Dilbeek2242
4De Leeuwerik2242
5Eendracht2239
6Stroppen2228
7Davidskornuiten2225
8Nissan Essenbeek A2223
9Safira2222
10Pichichi2220
11De Flippers2218
12VK 't Gareel A2215
13Union Saintoise--algemain forfait

 

Eindklassement seizoen 2013 – 2014 (afdeling 2B)

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenPunten
1New DQS Fontaine2453
2Dilbeek2451
3Safira2442
4Pote Age Jette A2442
5Eendracht2437
6De Leeuwerik2430
7De Flippers2430
8Union Saintoise2429
9Davidskornuiten2428
10Nissan Essenbeek A2428
11VK 't Gareel A2420
12Hondzocht2420
13Lembeek A2417
14Buizingen A2415

 

Eindklassement seizoen 2012 – 2013 (afdeling 3D)

PlaatsPloegMM+M-M=D+D-Punten
1Hondzocht221831752955
2VK 't Gareel A221723791954
3Pichichi221525771750
4't Noorderlicht221354432643
5FC Black & Blues22994565031
6Tref2210120493830
7Legia B229112425429
8Staff Team227132306123
9Brussels United226124365822
10FC Buizingen B224117174419
11VOK Jezus Eik C224171166713
12VK De Lantaarn22217333909